Certificate

ISO 9001:2008

% 100

Customer Happiness

Quality Guarantee

In European Standard

Certificate

ISO 9001:2008

% 100

Customer Happiness

Quality Guarantee

In European Standard

Technical Information

ASTM KODÖZELLİKLERİKULLANIM ALANLARI
304Paslanmaz çeliğin temel çeşididir. 400°C'ye kadar yüksek oksidasyon sağlar. Mekanik direnç ve sürtünme mukavemeti çok iyidir.Mutfak eşyaları, evyeler, ev aletleri, endüstriyel mutfaklar, kimya ve petro-kimya sektörü, gıda sektörü, otomotiv sanayi, eşanjör ve boyler üretimi.
304L304 Kalite paslanmaz çeliğin düşük karbonlu versiyonudur.Kağıt sanayi, süthane ekipmanları, sabun sanayi, deri sanayi, kimya endüstrisi, petrol endüstrisi, kazan yapımı, ısı değiştiriciler.
321Bünyesindeki titan ilavesi ile korozyona karşı mukavemeti arttırılmıştır. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.Rezistanslar, egzost boruları, havacılık endüstrisi, bira fabrikaları, kimya endüstrisi.
316600°C'a kadar sıcaklıklara dayanıklıdır. Mekaniksel kopma ve büzülme mukavemeti oldukça iyidir. Bünyesindeki molibdenden dolayı oksidasyon ve asitlere dayanıklıdır.Kimya, petro-kimya endüstrisi, buhar kazanları, ısıya mukavim eşanjörler, çeşitli kazan uygulamaları.
316L316 kalite paslanmaz çeliğin düşük karbonlu versiyonudur. 400°C'a kadar sıcaklıklara dayanıklıdır.Kimya, petro-kimya endüstrisi, kağıt endüstrisi, nükleer mühendislik, süthane ekipmanları.
316 Ti316 kalite paslanmaz çeliğin titanyum lu versiyonudur. Yüksek sıcaklık ve oksidasyon mukavemetine sahiptir.Kimya, petro-kimya endüstrisi, pompa ve kompresör parçaları, kazanlar, fırınlar ve ısı değiştiriciler.
309S1050°C'a kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir.Yüksek sıcaklığa dayanıklı ekipmanların ve parçaların üretiminde.
3101100°C'a kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir.Fırın parçaları ve yüksek sıcaklıklara dayanımlı ekipmanlar, kimya, petro-kimya endüstrisi.
310S1100°C'a kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir.Fırın parçaları ve yüksek sıcaklıklara dayanımlı ekipmanlar, kimya, petro-kimya endüstrisi.
430İyi yüzey görünümü sağlar, nikel içermediğinden mıknatıslanabilir.Dekoratif amaçlı kullanımlar, parlak yüzey uygulamalar.
Top
en_USEN